در حمایت از کاندیداهای لیست امید

جزییات سخنرانی‌های عارف، نجفی و شجاع‌پوریان در شیراز اعلام شد

محمدرضا عارف

خورشید آنلاین

محمدرضا عارف، محمدعلی نجفی و ولی‌الله شجاع‌پوریان، سه تن از اصلاح‌طلبان برجسته‌ی کشور، عصر امروز و فردا در حمایت از کاندیداهای لیست امید در فارس به این استان سفر خواهند کرد.

بنا بر اعلام عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس، محمدرضا عارف بامداد سه‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه وارد مرکز این استان خواهد شد.

سید عبدالرزاق موسوی گفت: دکتر عارف صبح سه‌شنبه عازم شهر داراب می‌شود؛ سپس برای سخنرانی در ساعت 15:30 در باغ‌تالار عرفان واقع در خیابان قصرالدشت (بالاتر از بیمارستان کوثر) به شیراز برخواهد گشت و سرانجام عصر همین روز، شیراز را به مقصد شهر نورآباد ترک می‌کند.

همچنین بنا بر اعلام ستاد تبلیغاتی علی اکبری در شیراز، محمدعلی نجفی وزیر اسبق آموزش و پرورش در دولت اصلاحات نیز عصر روز سه‌شنبه هفتم اردیبهشت‌ماه در گردهمایی بزرگ فرهنگیان حامی لیست امید در شیراز سخنرانی خواهد داشت.

سخنرانی دکتر نجفی، ساعت 17 روز سه‌شنبه در تالار احسان شهر شیراز خواهد بود.

ولی‌الله شجاع‌پوریان، نماینده اسبق مردم خوزستان در مجالس ششم و هفتم نیز عصر امروز دوشنبه در دانشگاه شیراز سخنرانی می‌کند.

بنا بر اعلام اعضای انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه شیراز سخنرانی نامزد ردصلاحیت‌شده‌ی اصلاح‌طلبان در استان خوزستان، عصر دوشنبه ساعت 18 در تالار حکمت این دانشگاه برگزار خواهد شد.

موضوع سخنرانی دکتر شجاع‌پوریان «میزان رأی ملت»، تعیین شده است.

شناسه خبر :829 
611 کلیک ها  دوشنبه, 06 ارديبهشت 1395 ساعت 07:08
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا