اولین سخنان احمدی‌ نژاد بعد از نهی از کاندیداتوری

خورشید آنلاین
  • لید خبر: محمود احمدی‌نژاد باز هم به سفر رفت، اما این سفر مانند سایر مسافرت‌های او عادی نبود، بلکه مایه حیرت همگان شد؛ چرا که زمان زیادی از نهی او از کاندیداتوری درانتخابات سال ۹۶ نگذشته است.

خبر رسيد كه او به گيلان رفته است. تصاوير حضور او در نماز جمعه آستانه اشرفيه در سايت‌هاي حامي احمدي‌نژاد به شكل وسيع منتشر نمي‌شد؛ به ويژه تصوير سلفي گرفتن چند نوجوان كم سن و سال!

احمدي‌نژاد درپاسخ به دليل سفر خود به گيلان و اشرفيه اظهار داشت: وقت نماز شد. در اشرفيه حضور پيدا كردم. وي با تاكيد براين كه مگر حضور در مسجد براي نماز دليل مي‌خواهد، گفت: براي عرض ارادت در نزد حضرت سلطان سيد جلال الدين اشرف و با توجه به موقع نماز به مسجد جامع آمدم تا نماز بخوانم.

رئيس‌حمهور سابق كشورمان در واكنش به اينكه در ارتباط با فرمايشات رهبر معظم انقلاب و پيام شما به ايشان صحبت بفرماييد، گفت: ممنونم از شما؛ قصد مصاحبه ندارم.

وي در پاسخ به اينكه حضور كوتاه شما در آستانه ‌اشرفيه با واكنش‌هاي مختلفي در فضاي مجازي و حقيقي روبه‌رو شده است افزود: «ما كه هنوز نيامديم، بازتابش كجا بود؟!»

برخي بر اين باور هستند كه سفر احمدي‌نژاد براي انتشار پيام خاصي صورت گرفته است كه همان القاي حضور و فعال بودنش است. البته اين نخستين سفر او پس از نهي مقام معظم رهبري نيست؛ چرا كه سفر به استان گلستان هم در چنين شرايطي صورت گرفت.

شناسه خبر :2276 
240 کلیک ها  شنبه, 10 مهر 1395 ساعت 05:49
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا