بیانیه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس به مناسبت آغاز به کار مجلس دهم؛

نمایندگان سوگند نمایندگی را قرارداد وکالت بین خود و مردم قرار دهند

خورشید آنلاین

شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس با توجه به آغاز به کار مجلس دهم شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای نکاتی را به منتخبین ملت یادآورد شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

اینک در آستانه گشایش دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ،ضمن تبریک مجدد به ملت بزرگ ایران و مردم شریف و فهیم استان فارس و منتخبین ملت ، برخورلازم می دانیم نظر به اهمیت موضوع و در جهت دفاع از آراء مردم و دفاع از حقوق آنان نکاتی چند را خطاب به نمایندگان ملت متذکر شویم .

1)انتظار همگانی است که نمایندگان ملت و استان مفاد سوگند نمایندگی را به عنوان مفاد قرارداد وکالت بین خود و مردم مورد توجه قرار داده و در اجرای قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و تامین حقوق ملت لحظه ای تردید به خود راه ندهند.

2)حفظ هماهنگی و انسجام نمایندگان استان بویژه منتخبان لیست امید و حامیان دولت در دفاع از حقوق مردم و توسعه استان امری ضروری است ،لذا انتظار می رود مجلس دهم تجربه موفقی را در پایان دوره نمایندگی بجای گذارد.

3) از منتخبین لیست امید که مردم با اعتماد به بزرگان اصلاحات، کشور ، حامیان دولت و اصلاح طلبان، آنان را برگزیده اند انتظار می رود با عمل به مفاد میثاق نامه ای که خود را ملزم به رعایت آن نموده اند و با عضویت در فراکسیون امید و پای بندی به تصمیمات آن، اتحاد خود را جهت پی گیری مطالب مردم و عمل وفادارانه به خواسته های ولی نعمتانشان نشان دهند.

4)پیام مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطالبه تغییر بود و مفاد این تغییر در اولین گام ،در آزمون انتخاب جناب آقای دکتر عارف سر لیست اصلاح طلبان و نماینده اول تهران به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی است. هر گونه بی توجهی به این مهم به منزله عهد شکنی است و قطعاً به عنوان تجربه ای تلخ از یاد مردم نخواهد رفت. شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس، یک بار دیگر ضمن تقدیر و تشکر از تمام آنان که این حماسه بزرگ را خلق کردند، حمایت خویش را از منتخبین خود اعلام و از آنان می خواهد که با پای بندی به عهدی که با مردم بسته اند زمینه حمایت های بعدی از خویش و تحقق خواسته های مردم را فراهم آورند.

شورای هماهنگی احزاب طلب استان فارس

شناسه خبر :965 
451 کلیک ها  چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 08:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا