تقدیر بهمن حاجات نیا از تلاش شوراهای هماهنگی اصلاحات در شهر ستان های فارس؛

کمیته "پیگیری مطالبات مردم" شورای هنماهنگی  احزاب اصلاح طلب فارس آغاز به کار کرد

خورشید آنلاین

دبیر حزب اسلامی کار استان فارس با اشاره به انتخابات دور جدید هیات رئیسه این شورا گفت: با حضور نمایندگان احزاب شانسنامه دار اصلاح طلب و عضو شورای هماهنگی در جلسه ای برنامه ها، اهداف و چشم اندازهای بسیار مطلوبی برای فعالیت های آینده اصلاح طلبان در نظر گرفته شد که می توان  در این راستا به تشکیل و آغاز به کار  کمیته "پیگری مطالبات مردم" اشاره کرد.

بهمن حاجات نیا اظهار داشت: با توجه به انقضا قانونی هیات رئیسه قبل شورای هماهنگی ، انتخابات دور جدید هیات رئیسه این شورا برگزار شد که نوذر امامی دبیر حزب اعتماد ملی استان فارس به عنوان نائب رئیس شورا و محمد رضا عابدی نژاد از نیروی های خوشفکر مجمع کارمندان خط امام به عنوان دبیر شورا و همچنین بنده نیز به عنوان رییس و سخنگوی شورا باتفاق آرا انتخاب شدیم.

رییس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس بیان داشت: در این جلسه با هدف شناسایی ،سازماندهی و پیگیری شعار های انتخاباتی و مطالبات مردمی ، کمیته ای تحت عنوان "پیگیری مطالبات مردم" راه اندازی و بلافاصله فعالیت خود را آغاز کرد و امیدواریم اعضای آن بتوانند انتظارات مردم  و پیگیری شعارها و برنامه های اصلاح طلبان را در محافل مختلف بویژه مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا بخوبی پیگیری کنند.

حاجات نیا همچنین از شروع فعالیت کمیته انتخابات برای انتخابات یازدهمین  دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره  شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

 و ی عنوان کرد: با توجه به تاکید  و تصویب اعضای حاضر در این جلسه ،  همچون گذشته کلیه مواضع، اهداف و رودیکرد های اصلاح طلبان از طریق رییس و سخنگوی شورای هماهنگی مطرح خواهد شد و از اصلاح طلبان فعال در شهرستان های مختلف نیز می خواهیم تا با این شورای هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی ضمن تقدیر از تمامی تلاش های صورت گرفته توسط شوراهای هماهنگی احزاب اصلاح طلب شهرستان های استان فارس در انتخابات اخیر، تصریح کرد: نقش آفرینی این شوراها در این انتخابات بی بدیل بود و امیدواریم با هماهنگی بیش از پیش تمامی اصلاح طلبان و شوراهای هماهنگی احزاب اصلاح طلب بتوانند در انجام کلیه برنامه ها، اهداف و ماموریت های خود موفق عمل کنند.

شناسه خبر :964 
428 کلیک ها  چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 08:14
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا