دبیر کل حزب اسلامی کار؛

منتخبان فهرست امید به آبروی اصلاح طلبان توجه داشته باشند

خورشید آنلاین

حسین کمالی روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی فعالان انتخاباتی استان های شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان افزود: نباید این گونه رفتار شود که تنها خود فرد به صحنه آمده و کار را پیش برده است و تنها اوست که باید تصمیم بگیرد.
وی ادامه داد: ما در یک تصمیم جمعی به این پیروزی رسیدیم و با اتفاق نظر برنامه ارایه دادیم و در یک تصمیم جمعی باید برنامه را به مرحله اجرا بگذاریم.
دبیرکل حزب اسلامی کار همچنین گفت: ما به مردم گفتیم که اگر به اکثریت دست پیدا کنیم به برنامه های خود عمل خواهیم کرد.
کمالی ادامه داد: ما باید نسبت به عهدی که با مردم بستیم به آن وفا کنیم و چرا که اگر رفتار درستی در پیش نگیریم و آنچه که گفتیم فراموش کنیم مردم از ما روی برمی گردانند.
وی تاکید کرد: برای اجرای برنامه ها باید مجلس و هیات رئیسه را در اختیار داشته باشیم.
این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: برخی از تعارفات و گفت و گوهایی که این روزها صورت می گیرد شایسته اصلاح طلبان نیست و نباید وارد برخی از این گفت و گوها و تعارفات شوند چرا که مخرب سابقه شما در ذهن مردم می شود.
به گزارش ایرنا، نشست هم اندیشی فعالان انتخاباتی استان های شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان امروز به منظور قدردانی از فعالان انتخاباتی استان های این شورا با حضور محمد رضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم و جمعی از فعالان سیاسی اصلاح طلب در تالار نیایش برگزار شد.

شناسه خبر :955 
307 کلیک ها  پنج شنبه, 30 ارديبهشت 1395 ساعت 08:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا