بهمن حاجات نیا:

حمایت از ریاست عارف بر مجلس دهم بزرگترین آزمون نمایندگان لیست امید است

خورشید آنلاین

دبیر حزب اسلامی کار استان فارس با اشاره به مباحث پیرامون انتخاب رئیس مجلس دهم گفت: با توجه به موضع گیری های اخیر رئیس دولت اصلاحات و اعلام حمایت از ریاست دکتر محمّد رضا عارف بر مجلس دهم اکنون حمایت قاطع و بدون چون و چرای نمایندگان از این موضوع به بزرگترین آزمون اعضای لیست امید تبدیل شده است.

بهمن حاجات نیا تصریح کرد: جریانات حامی دولت که اصلی ترین گروه آنرا اصلاح طلبان تشکیل می دهند برای بهبود شرایط کشور در حوزه های مختلف با برنامه ریزی وارد عرصه انتخابات شدندو از همین منظر باید گفت اهداف لیست امید هنوز تمام نشده و یکی از این اهداف غلبه تفکر اصلاح طلبی بر مجلس آینده است.

وی ادامه داد: آراء مردم در انتخابات اخیر مسیر ترسیم شده توسط آنها در آینده کشور را کاملاً روشن و مشخص ساخته است بنابراین باید تعهد نمایندگان بویژه اعضای لیست امید در رفتار نمایندگی آنها پدیدار شود.

دبیر حزب اسلامی کار استان فارس در واکاوی کنش ها و واکنش های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان داشت: نوع انتخاب مردم نشان می دهد که جنس آراء و نحوه انتخاب آنها با انتخاب های گذشته کاملاً متفاوت می باشد و این یک واقعیت است که نمایندگان مجلس دهم به شدت مدیون آراء مردمی هستند که اصلاح امور را به عنوان محوری ترین خواسته خود مطرح کرده اند.

حاجات نیا ادامه داد: در انتخابات اخیر که در امتداد انتخاب پرامید سال 1392 رخ داد مردم با رای خود در مقابل هر گونه شبه افکنی و تشویش ایستادند و با رأی قاطع خود به لیست امید پیام واضحی را منتشر کردند بنابراین در حال حاضر مطالبات مردم از نمایندگان مجلس آینده کاملاً یک دست، شفاف و مشخص است که نخستین آزمون منتخبین آن است که به مطالبات آنها پاسخ در خور شأنی داده شود.

حاجات نیا ضمن تأکید بر لزوم پایبندی منتخبین بر عهدها و قول های خویش تصریح کرد: باید بگونه ای رفتار منتخبین رقم بخورد که سیل حضور مردم در پای صندوق های رأی برای انتخابات  آینده نیز حفظ شود و نمایندگان نباید به گونه ای رفتار کنند که موجب دلسردی دوباره جامعه شوند.

وی ادامه داد: قطعاً پایبندی به میثاق و تعهد از سوی منتخبین ملّت و توجه به اهداف لیست امید و تفکر اصلاح طلبی همان میثاق با مردم تعبیر می شود بنابراین باید گفت که این نمایندگان وظیفه سنگینی را در حفظ و حراست از گنج گرانبهای اعتماد جامعه دارند.

حاجات نیا با تأکید بر لزوم همگرایی تفکرات حامی دولت در نقش آفرینی مجلس دهم بیان داشت: همه منتخبین که به نوعی در جریانات حامی دولت دسته بندی می شوند و بویژه کسانی که از طریق لیست امید و حمایت قاطع مردم به مجلس راه یافته اند باید بدون هیچ شک و تردیدی از ریاست دکتر محمد رضا عارف بر مجلس آینده حمایت کنند چرا که خواست احزاب اصلاح طلب، فعالان سیاسی و مردم حمایت قاطع از عارف است.

وی در پایان خطاب به منتخبین استان فارس در مجلس دهم با تأکید بر لزوم حمایت بی قید و شرط از ریاست عارف اظهار داشت: در دوران انتخابات دیدیم که برای موفقیت تک تک نمایندگان لیست امید، دکتر عارف در سفر به فارس حمایت قاطع و تعیین کننده ای را انجام داد و مردم به توصیه های او به خوبی عمل کردند بنابراین امروز واجب است که منتخبان حامی دولت در استان روند ریاست راد مرد اصلاحات را تسهیل و در این موفقیت نقش ارزنده ای ایفا کنند.

شناسه خبر :923 
2105 کلیک ها  یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 ساعت 17:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا