مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس:

نهایت استفاده را از پتانسیل صندوق ضمانت سرمایه گذاری خواهیم داشت

خورشید آنلاین
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس  با اشاره به جهت ایجاد اشتغال پایدار و تولید ثروت و همچنین ایجاد  ارزش افزوده در استان بیان کرد: در ایجاد این موارد چاره ای جز توسعه صنعتی وجود ندارد.صنعتی شدن و صنعت گر و کسی که سرمایه گذاری میکند فرد بسیار مقدس و از جان گذشته ای است.
شاپور قنبری ادامه داد: شرکت شهرک های صنعتی استان فارس در دو زمینه ایجاد زیرساخت های صنعتی و حمایتهای نرم افزاری نهایت تلاش و توان را به واحدهای صنعتی ابراز خواهد داشت.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس با بیان اینکه ظرفیت صنعتی خوبی را در کل استان شاهد هستیم عنوان کرد: در بحث تامین منابع و سرمایه گذاری قطعا نهایت استفاده را از پتانسیل صندوق ضمانت سرمایه گذاری در جهت تسهیلاتی که واحدهای صنعتی میگیرند،خواهیم کرد.
وی افزود: پیرو تفاهم نامه ای که با سازمان فرابورس و ورود به بازار سرمایه برای صنایع کوچک منعقد شده به دنبال شرایط مناسبی در جهت جذب سرمایه در بین صنعتگران هستیم.
قنبری پیرامون بحث بازاریابی و بازار گفت: به دنبال حمایت از واحدهای صنعتی جهت شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی و همچنین تشکیل کنسرسیوم های صادراتی هستیم.

وی راه اندازی و حمایت و پشتیبانی از شرکتهای مدیریتی صادراتی که نشانگر روشهای صادراتی واحدهای صنعتی کوچک در خصوص بازارهای خارجی هستند را از جمله برنامه های شرکت برشمرد و افزود: توسعه شبکه ای اصلی ترین ماموریت شرکت  است بنابراین به دنبال شبکه ای کردن واحدها هستیم که در مقابل کوچکترین تنش اقتصادی حداکثر مقابله را داشته باشیم. این مدلی است که در کشورهای اروپایی جواب داده است.

شناسه خبر :853 
225 کلیک ها  یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395 ساعت 18:16
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا