مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس خبر داد؛

حضور 35 شرکت خارجی به نمایشگاه دام و طیور شیراز

خورشید آنلاین
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس از برگزاری 18 کارگاه آموزشی در حاشیه برپایی نمایشگاه خبر داد.
عبدالناصر اسکندری در نشست مطبوعاتی برگزاری نمایشگاه بین المللی دام، طیور،آبزیان، دامپزشکی وداروهای دامی اظهار داشت: از سال گذشته با حمایت هایی که از سوی شرکت نگاه سبز صورت گرفت باعث شد تا نمایشگاه بین المللی کشاورزی به سه قسمت نمایشگاه ماشین آلات، دام و طیور و گل و گیاه تقسیم کنیم.
وی افزود: نمایشگاه دام و طیور از جمله نمایشگاه های موفق ماست که فضای نمایشگاهی آن  نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد: نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی با استقبال خیلی خوبی از سوی کشور آلمان رو به رو شد به شکلی که قائم مقام وزارت کشاورزی آلمان اظهار داشت که سال آینده بسیار پرقدرت تر در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.
وی با اشاره به فعالیت و همکاری خوب سازمان جهاد کشاوری استان بیان کرد: جهاد کشاورزی استان میتواند الگویی باشد برای تمام دستگاه های دولتی در فارس که با همکاری خود در برگزاری روند نمایشگاه ها مشارکت داشته باشند.
اسکندری یادآور شد: در این نمایشگاه ها 242 شرکت داخلی و خارجی حضور داشته اند که عمده شرکتهای خارجی، اروپایی هستند.
وی با اشاره به افزایش 20 درصدی توسعه فضای نمایشگاه گفت: حضور نمایندگان  کشورهای آلمان، فرانسه،ایتالیا،هلند، ترکیه و چین به 35 شرکت میرسد.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی افزود: در این نمایشگاه زمینه فروش محصولات وجود ندارد و تنها داشته خود را عرضه میکنند و تنها زمینه مذاکره و انعقاد قرارداد وجود دارد.

 

شناسه خبر :847 
181 کلیک ها  یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395 ساعت 17:37
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا