رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان فارس:

پیروزی لیست امید در دور دوم انتخابات مجلس دهم را میتوان پیش بینی کرد

خورشید آنلاین

نوذر امامی با اشاره به رقابت سنگین میان طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا  در دور دوم انتخابات مجلس دهم گفت:  برای رسیدن به هدف و حد نصاب لازم،اهمیت مشارکت در دور دوم انتخابات نه تنها از دور اول کمتر نیست، بلکه می توان گفت که حساسیت بیشتر است چرا که کاهش مشارکت طرفداران یک جریان می‌تواند آن جریان را در مجلس دهم به اقلیت تبدیل کند.

وی معتقد است ردصلاحیت‌ها مانع از آن شد که طرفداران همه سلیقه ها وشخصیت ها حضورگسترده و حداکثری پای صندوق های رای داشته باشند  اما با این وجود با ائتلافی هوشمندانه توانستیم در دور نخست انتخابات هفتم اسفندماه شاهد دستاورد بزرگ و پیروزی لیست امید در فارس باشیم.

رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان فارس به ضرورت مشارکت مردم در دور دوم انتخابات اشاره کرد و افزود: معتقدیم برخورداری از مجلس قوی نیازمند وجود احزاب قوی است لذا حضور احزاب در کشور باید پر رنگ تر باشد بنابراین بایستی همه احزاب، گروه ها و جریان های سیاسی نسبت به دعوت مردم برای شرکت در انتخابات اقدام کنند تا همچون انتخابات گذشته شاهد حضور پرشور مردم باشیم تا با انتخاب آگاهانه مردم مجلس آینده بتواند مشکلات ناشی از سوء مدیریت های گذشته را تا حدی مرتفع نماید.

وی با بیان اینکه با نزدیک شدن به ماه دوم سال زمزمه‌هاوشوروهیجان برای وزن کشی سیاسی و انتخابات بیشتر  میشود تصریح کرد: تنها روش ما در اصلاحات حضور در پای صندوق های رای است زیرا بر این باوریم که راه پیروزی اصلاح طلبان درانتخابات، حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.

به گفته امامی مهمترین ویژگی یک حکومت مردمی، بها دادن به رای مردم است تا مردم بدانند حضور آنها در سرنوشت کشورشان مهم و تاثیرگذار است.

وی بیان کرد: مشارکت حامیان جناح‌های سیاسی در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی  بسیار اهمیت دارد.

وی با اشاره به اینکه مجلس دهم، مجلسی متفاوت و نوسازی شده و متعادل و کارآمدتر نسبت به مجلس نهم خواهد بود گفت: جريان اصلاحات تلاش میکند با پیروزی خود در انتخابات دولت روحاني را در اجراي سياست‌هايش همراهي کند.

رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان فارس با بیان اینکه مردم به اصلاحات اطمینان دارند و پیروزی لیست امید در دور دوم انتخابات را میتوان پیش بینی کرد گفت: تمام تلاشمان را خواهیم کرد که باقی نامزدهای «لیست امید» در فارس در مرحله دوم انتخابات موفق به ورود به مجلس شوند.

امامی در پایان به لیست امید در دور دوم انتخابات اشاره کرد و افزود:در این دور جریانات اصلاح طلب فارس از علی اکبری در حوزه انتخابیه شهرستان شیراز، ، رضا انصاری در حوزه انتخابیه داراب وزرین دشت و مسعود گودرزی از حوزه انتخابیه ممسنی ورستم حمایت میکنند.کاندید دور دوم درحوزه استهبان ونی ریز درروزهای آینده معرفی خواهد شد.

شناسه خبر :825 
664 کلیک ها  سه شنبه, 24 فروردين 1395 ساعت 14:47
این مورد را ارزیابی کنید

2 نظرها

  • پارسی سه شنبه, 24 فروردين 1395 ساعت 17:52 ارسال شده توسط پارسی

    درود بر گوهرین مرد دانا نوذر امامی واهداف وسخنان گوهرینش به امید پیروزی اصلاح طلبان

    گزارش
  • پارسی سه شنبه, 24 فروردين 1395 ساعت 17:51 ارسال شده توسط پارسی

    درود بر گوهرین مرد دانا نوذر امامی واهداف وسخنان گوهرینش به امید پیروزی اصلاح طلبان

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا