سید احمد خاتمی:

آیات جنتی، یزدی و مصباح منتخب اول مردم خواهند شد

احمدخاتمی

خورشید آنلاین

خطیب جمعه موقت تهران گفت: از بصیرت ملت‌مان می‌بینم که به فضل خدا همان چهره‌هایی را که انگلیس و اوباما گفته که به اینها رای ندهید، به یاری خداوند منتخب‌های اول مردم واقع خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی عضو هیئت‌ رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت ایران می‌دانند که هم جنس با هم جنس پرواز می‌کند. آیت‌الله امینی، آیت‌الله موحدی کرمانی، آیت‌الله ری شهری، آیت‌الله تسخیری و بزرگان لیستی که انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها از آن حمایت کردند، با کمال شهامت و شجاعت نفرتشان را از انگلیس و آمریکا ابراز کردند.

وی ادامه داد: برخی از بزرگان تولی‌شان را هم ابراز کردند که آیت‌الله موحدی در همین راستا به آقای جنتی و یزدی و مصباح که انگلیس علیه‌شان موضع گرفته بود تبریک گفت.

امام‌جمعه موقت تهران طرح انگلیسی‌ها برای انحراف مسیر انتخابات در کشورمان را کاملا شکست خورده عنوان و خاطرنشان کرد: خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده است، انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها در ایام انتخابات احمقانه‌ترین کار را کردند که همین سبب شد مردم ما با بصیرت بیشتر به چهره‌های ضد آمریکایی و ضد انگلیسی سوق پیدا کنند.

خاتمی تاکید کرد: از بصیرت ملت‌مان می‌بینم که به فضل خدا همان چهره‌هایی را که انگلیس و اوباما گفته که به اینها رای ندهید به یاری خداوند منتخب‌های اول مردم واقع خواهند شد. یکی از آنها هم که هم رادیو فردا و هم شبکه بی بی سی بر علیه او لجن پراکنی می‌کنند این طلبه نا چیز هستم که افتخار می‌کنم  بر اینکه انگلیس بر علیه من موضع‌گیری کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر گوش شنوایی در بین اصلاح‌طلبان باشد به عنوان خطیب نماز جمعه تهران که وظیفه‌اش نصیحت کردن است و به عنوان یک طلبه می‌گویم که تا دیر نشده از آمریکا و انگلیس و سیاست‌های استکباری ابراز تنفر کنند، والا این لکه ننگ بر تاریخ‌شان خواهد ماند.

شناسه خبر :740 
547 کلیک ها  پنج شنبه, 06 اسفند 1394 ساعت 15:38
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا