رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس:

برعکس اصولگرایان پایگاه رای قوی داریم

خورشید آنلاین

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس گفت: برعکس اصولگرایان پایگاه رای قوی داریم.

نوذر امامی که عصر امروز در همایش یکی از کاندیداهای اصلاح طلب حوزه انتخابیه سپیدان سخن می گفت ،افزود: با افتخار اعلام می کنیم که 8 سال رییس جمهور داشتیم و امروز با تمام افتخار اعلام می کنیم که اصلاح طلب هستیم .

وی با اشاره به نقش مردم در انقلاب و سهم آنان در اداره کشور اظهار داشت: مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و طبق گفته امام(ره) مردم ما بهترین مردم تاریخ و از مردم زمان پیامبر نیز بهترهستند.مردم ما انقلاب کردند

دبیر حزب اعتماد ملی در استان فارس، ضمن یادآوری حضور مردم در انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی اضافه کرد: فرزندان برومند این کشور هشت سال در صحنه های مختلف جبهه بودند و پیام شهادت و مقاومت را به گوش دنیا رساندند.

امامی تصریح کرد:مردم حماسه بزرگ دوم خرداد 76 را آفریدند و با حضور گسترده خود در انتخابات همان سال زمینه تشکیل دولت اصلاحات را آفریدند.

وی ادامه داد: مردم حماسه بزرگ سال 92 را ایجاد کردند و با یک دیپلماسی قوی برجام  را به فرجام رساندند و این در حالی است که دشمن تا قبل از آن به دنبال حمله به ایران بود.

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس ضمن تاکید بر حضور مردم در عرصه انتخابات بیان کرد: رای مردم میزان است و مجلس در راس امور است.

امامی با بیان این مطلب که  مردم همه کاره مملکت هستند گفت:مردم مالک انقلاب هستند و دولت مستاجر است.

وی به تعداد کثیر اصلاح طلبان کشور اشاره کرد و افزود: مردم در صحنه های مختلف آزمایش پس داده اند و امروز  گروه کثیر70 درصدی از  اصلاح طلبان وجود دارد.

دبیرحزب اعتمادملی فارس با اشاره به اینکه گروهی هستند که وضع موجود را میپسندند و عدم نظارت نمایندگان مجلس را قبول دارند گفت: متاسفانه 8 سال در دولت نهم و دهم مملکت را به دست کسانی سپرده شد که به سرمایه ملی ما لطمه وارد کردند.

امامی افزود: اختلاس ها و خلافهای قانونی باعث شده که به سرمایه کشورلطمه وارد شود اما ما به عنوان اصلاح طلبانی که خواهان تغییر هستیم وضع موجود را نمیپذیریم.

وی با تاکید بر اینکه بایستی نمایندگانی از جنس این ملت انتخاب شوند اظهار داشت: نمایندگانی شجاع و آگاه و بیدار باید وارد مجلس شوند که بتواند فرهنگ و منش مردم را به تصویر بکشند.

امامی تنها راه تغییر را از طریق صندوق های رای عنوان کرد و گفت: کم هجمه ترین و مسالمت آمیز ترین راه تغییر در کشور از طریق صندوق های رای است چرا که اقتدار ما از طریق صندوق های رای مشخص میشود.

رییس شورای هماهنگی اصلاحات ادامه داد: اصولگرایان و کسانی که عرصه را بر اصلاح طلبان تنگ میکنند بدانند که ما علی رغنم همه این مشکلات پای صندوق رای حضور خواهیم داشت.

وی که معتقد است تمام تلاش اصولگرایان برای حضور کم رنگ مردم در صحنه درحال انجام است افزود:درانتخابات مردم،نخبگان و اعتدالیون برای نام نویسی احساس وظیفه کرند.

امامی با بیان این  که اصلاح طلب بودن این روزها  هزینه خاص خودرا دارد اظهار داشت:اصلاحات و کار سیاسی هزینه دارد و ما باید این هزینه ها را پرداخت کنیم.

وی گفت: با افتخار اعلام میکنیم که 8 سال رییس جمهور داشتیم و امروز با تمام افتخار اعلام می کنیم که اصلاح طلب هستیم برعکس اصولگرایان  جایگاه رای قوی داریم.

امامی با اشاره به اینکه ما  وابسته به جریانی سالم هستیم و اهل اختلاس نیستیم اضافه کرد:افتخار است که فرزند برومندی از شهرستان سپیدان این چنین مستحکم وآگاه متفکر و ارزشمند در میدان آمده  و مطمئن باشید که پیروزی با ماست.

شناسه خبر :719 
399 کلیک ها  یکشنبه, 02 اسفند 1394 ساعت 15:25
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا