ساجدی‌نیا خبر داد:

حمایت پلیس از کاندیداها

خورشید آنلاین

سردار حسین ساجدی نیا، با اشاره به اقدام همه جانبه پلیس پایتخت در برقراری نظم و امنیت ستادهای انتخاباتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، گفت: وظیفه پلیس برقراری نظم و امنیت تمامی ستادهای انتخاباتی نامزدهاست و این اقدام بدون جهت گیری سیاسی انجام می شود.

وی با تاکید بر سخنان امام خمینی(ره) مبنی بر عدم سوگیری نیروهای نظامی در زمان انتخابات، افزود: پلیس با عمل به این جمله ضمن تامین امنیت ستادهای انتخاباتی نامزدهای سیاسی، از هر گونه اقدامات مخالف قانون جلوگیری خواهد کرد.

رییس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه همه داوطلبانی که تایید صلاحیت شده‌اند مورد حمایت پلیس هستند، گفت: کسانی که در زمان تبلیغات قانونی کاندیداها سعی کنند با ایجاد مشکلات و جو سازی‌های ناسالم، فضای سالم انتخابات را بر هم بزنند با برخورد قانونی پلیس روبرو خواهند شد.

جلسات مکرر پلیس و روسای ستادهای انتخاباتی کاندیداهای مجلس

وی با اشاره به جلسات مکرر پلیس و روسای ستادهای انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: طی این جلسات بررسی های همه جانبه در خصوص برقراری نظم و امنیت ستادهای انتخابات و تبلیغات سالم و فضای سیاسی شهر تهران صورت گرفته و تصمیمات سازنده ای اتخاذ شده است.

ساجدی نیا ضمن ابراز امیدواری از حضور میلیونی مردم کشور خصوصا شهروندان تهرانی پای صندوق های رای و نا امیدی دشمنان، گفت: مردم شهر تهران بار دیگر با حضور پر شور خود پای صندوق‌های رای همچون گذشته، توطئه دشمنان را خنثی کرده و نقش بر آب می کنند.

رییس پلیس پایتخت با تاکید بر لزوم پایبندی نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها به قانون ، اظهارکرد: امیدواریم ستادهای انتخاباتی و طرفداران کاندیداها همچون دوره های گذشته که اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده‌اند، تا پایان خلق این حماسه سیاسی با روحیه‌ برادری و اخوت با یکدیگر برخورد کرده و از ایجاد بی‌نظمی بپرهیزند.

وی با بیان اینکه که راهبرد پلیس پایتخت در زمان انتخابات، تامین نظم و امنیت صندوق های رای و انتظام بخشی به امور انتظامی، اجتماعی و ترافیکی است، گفت: مواردی که ستادهای انتخاباتی ملزم به رعایت آن هستند، به رؤسای ستادهای تبلیغاتی کاندیداها اعلام شده است و اگر فرد یا افرادی بخواهند خارج از ضوابط و قوانین برای مردم ایجاد مزاحمت کنند، مطابق قانون با آنان برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب شهروندان با پلیس در همه موارد و موضوعات اجتماعی و انتظامی، گفت: تمام پیش‌بینی‌های لازم برای تامین امنیت انتخابات مورد بررسی قرار گرفته و انجام خواهد شد و شهروندان می توانند در صورت برخورد با مورد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن مرکز فرویت های پلیسی 110 و یا مراجعه به نزدیک ترین مرکز انتظامی گزارش های خود را به پلیس اطلاع دهند

شناسه خبر :715 
298 کلیک ها  شنبه, 01 اسفند 1394 ساعت 14:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا