درمحفل بزرگان اصلاحات مطرح شد؛

انتقاد بزرگان اصلاحات از تخريب هاشمي با اسم برخي اصلاح طلبان سابق!

عباس عبدی

خورشید آنلاین

گفته مي شود اقدامات اخير برخي از اصلاح طلبان سابق كه تغيير مواضع داده اند، با انتقاد بزرگان اصلاحات مواجه شده است.

پس از سخنان آیت الله هاشمي رفسنجاني در دفاع از بيت امام خميني و انتقاد از ردصلاحيتها، تعدادي از چهره هاي اصلاح طلب سابق که در مقاطع حساس مواضع عجيبي مي گيرند به تخريب هاشمي پرداختند.

اين اقدام با ناراحتي وانتقاد بزرگان اصلاحات مواجه شده است واز اينكه چرا برخي اصلاح طلبان سابق سعي دارند به اسم اصلاح طلبي، دفاع از قانون اساسي وحقوق شهروندي را تخريب كنند ابراز نگراني كرده اند.

در يكي از جلسات در منزل عبدالله نوري كه تعداد زيادي از چهره هاي اصلاح طلب حضور داشته اند عملكرد اين چهره ها كاملا منفي و برخلاف اصول فكري اصلاح طلبان اعلام شده است.

یکی دیگر از بزرگان اصلاحات که نام «رهبر اصلاخات» به او اطلاق می شود، نيز در ديداري از اينگونه تخريب هاشمي به اسم اصلاح طلبان اظهار تاسف و نگراني كرده است.

كيانوش راد و برخی دیگر از چهره های اصلاح طلب نيز در ياداشتهايي به اين موضوع پرداخته اند كه اظهارات هاشمي حاوي اصول وآرمانهاي اصلاح طلبانه بوده است و اگر اصلاح طلبان به هردليلي امكان موضع گيري در دفاع از آزاديها وحقوق اساسي ندارند ديگر تخريب هاشمي بدليل مواضعش خارج از موازين فكري و آرمانهاي اصلاح طلبانه است

شناسه خبر :687 
515 کلیک ها  یکشنبه, 18 بهمن 1394 ساعت 13:43
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا