سید هادی خامنه ای:

افراد م جمع نیروهای خط امام، شخصیت‌هایی صاحب معیار و دارای هدف هستند

سیدهادی خامنه ای

خورشید آنلاین

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام گفت: افراد حاضر در مجمع نیروهای خط امام، شخصیت‌هایی صاحب معیار و دارای هدف هستند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین هادی خامنه‌ای در نشست درون تشکیلاتی مجمع نیروهای خط امام در شیراز، شناسایی این‌گونه افراد در سطح کشور را از جمله اولویت‌های مجمع در حوزه نیروی انسانی عنوان کرد و افزود: پس از جذب افراد توانمند دارای معیارهای ارزشی، باید در مسیر تربیت دیگر افراد مستعد گام برداشت.

وی مجمع نیروهای خط امام را به منزله تشکیلاتی معرفی کرد که همواره دغدغه‌مدارانه عمل کرده و مبنای عملکرد خود را همچون برخی احزاب و تشکل‌ها، دستیابی به قدرت با هر روش و از هر مسیر قرار نداده است.

حجت الاسلام و المسلمین خامنه‌ای در بخش دیگری از گفتمان خود به فعالیت‌های سازمان جوانان فارس اشاره و اقدامات این سازمان را در حوزه مطالعات دینی و تحقیقی تاریخی مطلوب ارزیابی کرد و اضافه کرد: من پیش از این نیز بر داشتن سیستم مطالعاتی تاکید داشته‌ام و معتقدم باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد تا در مرحله اول، جوانان به کتابخوانی و مطالعه علاقه‌مند شوند و در مراحل بعد کتب مفید و خوب به آنها معرفی شود.

حجت الاسلام والمسلمین خامنه‌ای درباره فعالیت بانوان در سازمان جوانان مجمع نیز اظهار کرد: معتقدم نباید هیچ گونه فرقی بین زن و مرد قائل باشیم .به طور طبیعی هر یک از بانوان می‌توانند بر اساس توانایی و لیاقت به مناصبی نظیر نمایندگی مجلس، وزارت و ریاست جمهوری دست یابند و در این قبیل مسائل باید زنان را مثل مردان یکسان دانست و باید بدین منظور نیز برنامه‌ریزی کرد.

در ابتدای این نشست که جمعی از دبیران سازمان‌های جوانان مجمع نیروهای خط امام کشور نیز در آن حضور داشتند، دبیر سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس گفت: فعالیت‌ها و اقدامات سازمان جوانان مجمع در استان با بهره‌گیری از ارشادات دبیرکل مجمع در کشور و نظارت و رهنمودهای سید عبدالرزاق موسوی دبیر مجمع در استان عملیاتی شده است.

سید مهدی سادات شجاعی افزود: اعضای جوان سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس، تاکنون تلاش کرده‌اند با برنامه‌ریزی‌های دقیق و برگزاری جلسات هفتگی علاوه بر برپایی برنامه‌های هدفمند و پربار در حوزه‌های مختلف، زمینه ارائه مشاوره به دیگر تشکل‌های اصلاح‌طلب استان را فراهم آورند.

دبیر سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان فارس در ادامه بر ضرورت محور قراردادن برخی جاذبه‌ها در برنامه‌های تشکیلاتی سازمان جوانان به منظور جذب جوانان توانمند تاکید کرد و افزود: مجمع نیروهای خط امام در کشور از ظرفیت‌های منحصر به فردی برخوردار است که بعضا مغفول مانده است و باید تلاش شود تا این ظرفیت‌های بالقوه، بالفعل شده و در قالب برنامه‌های  منسجم، بستری جهت جذب جوانان به منظور حضور در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی فراهم شود.

دبیر سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام کشور، تعامل و تشریک مساعی مابین دبیران و اعضای جوان سازمان‌های جوانان مجمع را به منظور تدوین برنامه سالانه عملیاتی سال آتی از جمله اهداف برگزاری این‌گونه نشست‌های درون تشکیلاتی اعلام کرد.

علیرضا انصاری، اظهار کرد: لازم است در برابر برخی بی‌اخلاقی‌ها، بی‌قانونی‌ها و بی‌انصافی‌ها، مثل سرو استوارانه ایستادگی کرد و به عنوان یک تشکیلات منسجم علاوه بر ارائه راهکار به وظیفه خود عمل کرد، پیش رفت و متوقف و دلسرد نشد و همواره فرموده حضرت امام را مد نظر قرار داد که کاری که برای خدا باشد شکست ندارد.

شناسه خبر :663 
417 کلیک ها  جمعه, 16 بهمن 1394 ساعت 12:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا