رییس شورای هماهنگی اصلاحات فارس؛

تردید نکنیم که تنها راه رسیدن به اهداف اصلاح‌طلبانه از مسیر صندوق‌های انتخابات است/ واقعیت این است که دست ما برای بستن یک لیست کامل باز نیست

نوذر امامی

خورشید آنلاین

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس با افتخارآمیز خواندن عملکرد دولت اصلاحات، اظهار داشت: تردید نکنیم که تنها راه رسیدن به اهداف اصلاح‌طلبانه از طریق قانون و از مسیر صندوق‌های انتخابات است و ما در همین وضعیت هم پیروز انتخابات خواهیم بود.

نوذر امامی با اشاره به این مطلب که اصلاح‌طلبان همواره به انقلاب و نظام وفادار بوده‌اند، گفت: متأسفانه در حالیکه ما اصلاح‌طلبان تا دیروز در جبهه‌های جنگ برای کشورمان می‌جنگیدیم، حالا در پشت جبهه‌ها به ضد انقلاب بودن متهم می‌شویم!

وی  با تأکید بر اینکه ممنوعیت فعلی سران اصلاحات محبوبیت آن‌ها را بیشتر می‌کند، افزود: ما 8 سال مسئولیت اجرایی کشور و خدمت به مردم را در دست داشتیم و با افتخار از آن یاد می‌کنیم ولی اصولگرایان حتی روی‌شان نمی‌شود اسم رئیس دولت‌شان را هم بیاورند!

دبیر حزب اعتماد ملی شاخه فارس در مقایسه اقبال مردمی به دو جریان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی، تصریح کرد: فرماندار همین شهرستان شیراز در دوران دولت قبل برای استقبال از رئیس‌جمهور وقت در این شهر، با مینی‌بوس و اتوبوس مردم را از روستاهای اطراف به شهر می‌کشاند اما استقبال از رئیس دولت اصلاحات واقعی و غیرقابل قیاس با دیگر مسئولان اجرایی است.

امامی با تأکید بر اینکه گرایش اصلاح‌طلبی به‌جز هزینه، هیچ دستاورد شخصی برای اصلاح‌طلبان به‌همراه ندارد، افزود: این در حالی است که هر کس سمت اصولگرایان برود اسب زین‌کرده در اختیار او می‌گذارند تا بلکه منویات آنها را برآورده کند.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دهم پرداخت و گفت: واقعیت این است که دست ما برای بستن یک لیست کامل باز نیست اما با این وجود از باقیمانده اصلاح‌طلبانی که خوشبختانه انسان‌های شریف و دلسوزی هستند لیست نهایی را ارائه خواهیم کرد.

امامی عدم مشارکت اصلاح‌طلبان در انتخابات را خواست مخالفان این جریان عنوان کرد و تصریح کرد: به‌عنوان رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان در فارس اعلام می‌کنم که هدف آن‌ها این است که ما در انتخابات مشارکت نداشته باشیم و از این طریق با تکیه بر پایگاه رأی پایین و حداکثر 20 درصدی خود نماینده مردم شوند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در عین حال تأکید کرد: با این وجود تردید نکنیم که تنها راه رسیدن به اهداف اصلاح‌طلبانه از طریق قانون و از مسیر صندوق‌های انتخابات است و ما در همین وضعیت هم با تمام قوا شرکت می‌کنیم و پیروز انتخابات خواهیم بود.

شناسه خبر :656 
762 کلیک ها  پنج شنبه, 15 بهمن 1394 ساعت 09:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا