فرمانده ناجا:

تعرض به سفارت عربستان مشكوك است/هيچ فرد انقلابي و دوستدار نظام درزمین دشمن بازی نمی کند

سردارحسین اشتری

خورشید آنلاین

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تعرض به سفارت عربستان موضوعي مشكوك است زيرا هيچ فرد انقلابي و دوستدار نظام به خودش اجازه چنين تعرضي را نمي دهد.

سردار سرتيپ حسين اشتري افزود: نيروي انتظامي موضوع حادثه سفارت عربستان را در دو سطح داخل و بيرون ناجا با جديت در حال پيگيري است.

وي گفت: تصور من درباره اين جريان و حادثه تعرض به سفارت عربستان موضوعي مشكوك است زيرا هيچ فرد انقلابي و دوستدار نظام، انقلاب و كشور به خودش اجازه چنين تعرضي را نمي دهد و در زمين دشمن بازي نمي کند هرچند نيتش هم نيت سوئي نباشد.

سردار اشتري افزود: ناجا از ابعاد مختلف موضوع را بررسي مي کند و كساني را كه داخل آن تجمع بودند و موجب تحركات خاص شدند شناسايي خواهد كرد.

فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به اينكه پيگيري موضوع سفارت عربستان در كنار اينكه بسيار مهم است اما موضوعي فرعي است، گفت: مسئله اصلي جنايت آل سعود ضد علماي اسلامي، جنايت آل سعود در فرودگاه و آن حادثه كه همه مي دانند، جنايت آل سعود در حادثه منا، در حمله به مردم مظلوم يمن و جنايت اخير آنها در به شهادت رساندن آيت الله شيخ نمر است.

سردار اشتري افزود: آل سعود بزرگترين جنايات را انجام داده است و كشورهايي که مدعي حقوق بشر و حتي مدعي حقوق حيوانات هم هستند چگونه به خودشان اجازه مي دهند در برابر اين حادثه سكوت كنند.

وي گفت: ناجا با قاطعيت تمام با هرگونه قانون شكني بر اساس وظيفه ذاتي خود برخورد مي کند زيرا ما در آستانه دو انتخابات مهم هستيم.

فرمانده ناجا افزود: براي برگزاري اين دو انتخابات مهم، كشور بايد آرامش و امنيت كامل داشته باشد كه البته اين گونه هست و كشور ما از امن‌ترين كشورهاي منطقه و خارج از منطقه است.

سردار اشتري گفت: مردم ما به دليل انسجام، هوشياري، همدلي و هدايت هاي هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در بهترين وضع امنيتي است و انشاء‌الله انتخاباتي سالم، پرشور و در امنيت كامل خواهيم داشت و هرگونه مشكل احتمالي را قاطعانه پيشگيري و برخورد خواهيم كرد.

شناسه خبر :550 
358 کلیک ها  چهارشنبه, 16 دی 1394 ساعت 11:37
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا