از باب ادب و احترام به مردم شریف ایران و به خصوص مردم تهران وارد این انتخابات شدم/ازمنتقدین خود تشکر می کنم

خورشید آنلاین
سیدحسن خمینی

یادگار امام اظهار داشت: امام به ما آموختند برای حفظ و تحکیم این انقلاب از همه چیز خود می‌گذرم و من نیز برای انقلاب از آبروی خود خواهم گذاشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی بعد از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان وارد سالن ششصد نفره وزارت کشور شد و در جمع خبرنگاران مستقر در وزارت کشور سخنرانی کرد.

یادگار امام گفت: امروز توفیق شد که در یک صبح جمعه برای انتخابات خبرگان ثبت نام کنم.

وی با اشاره به اینکه از باب ادب و احترام به مردم شریف ایران و به خصوص مردم تهران وارد این انتخابات شدم٬ اظهار داشت: در هفته گذشته که این بحث مطرح شده بود با سه نوع برخورد مواجه شدیم. برخی استقبال کردند و برادر کوچک خود را مورد لطف قرار دادند.

حجت الاسلام سید حسن خمینی اقبال مردم از نامزدی خود را نشانی بر زنده بودن راه امام در جامعه خواند و گفت: دسته دوم هم به نقد کردند که از آنها هم تشکر می‌کنم

یادگار امام تاکید کرد: دسته سومی بودند هم که این حضور را اختلاف و شکاف در نظام تفسیر کردند؛ در صورتی که این حضور بر اساس دستور امام مبنی بر دفاع از آرمان‌های جمهوری اسلامی است و امام به ما آموختند برای حفظ و تحکیم این انقلاب از همه چیز خود می‌گذرم و من نیز از آبروی خود خواهم گذاشت.

وی با اشاره به جمله امام(ره) مبنی بر «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد» تاکید کرد: ما هیچ راهی جز این نداریم که «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد» را محور کارهای خود قرار می‌دهیم.

حجت الاسلام سیدحسن خمینی ادامه داد: به صورت مستقل در انتخابات خبرگان شرکت کرده‌ام و از همه اقشار و افرادی که در این مسیر وی را همراهی کرده‌اند تشکر می‌کنم.

نامزد انتخابات خبرگان رهبری گفت: هیچ چیز از همراهی و همدلی مهمتر نیست و ان‌شاءلله بتوانیم انتخابات خوبی را پیش رو داشته باشیم و من هم بتوانم به آنچه موجب رضایت خدا باشد٬ عمل کنم.

شناسه خبر :517 
783 کلیک ها  جمعه, 27 آذر 1394 ساعت 10:23
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا