کوچک زاده ،لاریجانی را عامل آمریکا خواند

مهدی کوچک زاده

خورشید آنلاین

مهدی کوچک‌زاده ‌اظهار کرد: کسی که پدرش روضه‌خوان خانواده من بود و در مجلسی که شما آقای لاریجانی رئیس آن بودید نام فامیل من را به لجن کشید.

 نماینده مردم تهران طی تذکری ناظر بر اصل 85 آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: بر اساس ماده 79 اگر نسبت سوئی به یکی از نمایندگان داده شود آن نماینده تا پنج دقیقه اجازه نطق خواهد داشت و من امروز این حرف را برای همین می‌زنم و اگر رسانه‌ها در انعکاس‌شان صداقت داشته باشند این حرف‌های من را منتشر خواهند کرد.

وی با اشاره به جمله‌ای از امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی (ره) می‌فرماید «اگر بنا باشد که شما اقتصاد مردم را درست کنید و به جای اینکه این کشور را بررسی کنید و ببینید کجاهاست که مخروبه است و مردم چه مشکلی دارند و به جای اینکه بنشینید سر مسند با حرف و فحاشی با هم مسائل را مورد غفلت قرار دهید این همان است که قدرت‌های بزرگ می‌خواهند تا این مملکت مخروبه بماند و شما نیز با این کارها عمال آمریکایید ولی ملتفت نیستید. یک عاملی داریم که مستقیماً از سفارت آمریکا دستور می‌گیرید و یک عاملی داریم که برای آمریکا کار می‌کند و خودش نمی‌فهمد.

اگر شما به مصالح مردم و مصالح کشور کار نداشته باشید و فقط مشغول این باشید که من چطورم، شما چطورید و مردم با من هستند یا با شما این همان است که آمریکا می‌خواهد و شما از عمال آمریکا هستید و در عذاب با آنهایی که از عمال آمریکا بودند مشترک هستید». این فرمایش امام (ره) برای من حجت است که وقتی از این تریبون گفتم در جایی که شما آقای لاریجانی رئیس بودید آقایی که امروز استاندار است بلند شد گفت آقای لاریجانی نگذارید کوچک‌زاده‌ها راجع به بزرگ‌زاده‌ها حرف بزنند.

وی ادامه داد: آن زمان من خواستم تذکر هفتادونهی بدهم اما به دلیل فرمایش امام (ره) حرف نزدم. یک روز دیگر کسی از همین تریبون باز هم در ریاست شما به من گفت شعبان بی‌مخ، من هیچ نگفتم. یک روز دیگر از همین تریبون نام فامیلی که همسر وزیر بهداشت هم همین نام را دارند به لجن کشیده شد و باز هم هیچ نگفتم. اما اینکه من هیچ نمی‌گویم بدین معنی نیست که جواب ندارم؛ بلکه به این دلیل است که شرم می‌کنم وقتی که مردم از نظر اقتصادی و معیشتی طبق گزارش وزیر کشور به فحشاء و مصیبت کشیده می‌شوند من رویم نمی‌شود از خود دفاع کنم.

کوچک‌زاده تصریح کرد: ما چند روز گذشته نیز در جهت مخالفت با روش‌های اقتصاد لیبرالی و دفاع از محرومان حرفی زدیم و به نظر من رئیس مجلس بی‌طرفی را رعایت نکرد و بنده استعفایی دادم که تا امروز پس نگرفتم اما این کار دستمایه عده‌ای شده که آنچه لیاقت خودشان است به من نسبت دهند و امروز ما فحش دفاع از محرومان را از سوی کسانی می‌خوریم که برای هر کس که در قدرت است خوش رقصی می‌کند اما ما حرفمان یکی است و تا آخر روی آن هستیم و آن این است که جنگ ما جنگ فقرا، پابرهنه‌ها و مستضعفین است با مرفهین و آقازاده‌ها و مفت‌خورها.

شناسه خبر :511 
703 کلیک ها  چهارشنبه, 25 آذر 1394 ساعت 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

1 نظر

  • ali جمعه, 27 آذر 1394 ساعت 09:42 ارسال شده توسط ali

    پیشنهاد می کنم مجلس روان کاو و روانپزشکی را به استخدام در آورد تا بعضی از نمایندگان که توان کنترل اعصابشان ندارند تحت معالجه قرار دهد ، در ضمن بعد از دو یا سه بار رفتارهای سوء ، اگر خودش مراجعه نکرد ، مجبور به مراجعه و ارائه گزارش سلامت روان گردد ، .

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا