رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان:

شورای نگهبان به مردم و گروه‌های سیاسی اعتماد کند /رهبری گفتند که جوانان اصلاح‌طلب و اصولگرا برایشان فرقی ندارد/اصلاحات از مدینه النبی شروع شد/ ممنوعیت یک اصل نمی تواند میزان علاقه را کاهش دهد

محمدصادق خرازی

خورشید آنلاین

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: اصلاحات، پروژه نیست و اگر این گونه برداشت شود مانند دو دهه گذشته می شویم، اصلاحات یک پروسه است آغاز دارد اما پایان ندارد.

 محمد صادق خرازی که عصر سه شنبه در همایش بزرگ اصلاح طلبان فارس سخن می گفت، با بیان اینکه ممنوعیت یک اصل نمی تواند میزان علاقه را کاهش دهد، اظهار داشت: دردها و سختی ها را به جان خریده و می خریم و با ممنوعیت یک اصل نمی توان کسی را که در قلب ها و عاطفه ها حکمرانی می کند را از دست بدهیم.

وی ریشه اصلاحات را از  مدینه النبی دانست و افزود: نباید عجله کنیم که همه چیز یک شبه تغییر کند بلکه باید مردم را هوشیار سازیم و بگوییم که می خواهند با قاشق خالی دهانتان را شیرین کنند.

وی بر لزوم حضور پررنگ اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو تاکید کرد و افزود: اگر تهدید به تحریم کنیم بازنده اصلی ما هستیم چرا که تحریم یعنی خودمان را از منافعی که در دست خودمان است محروم می کنیم .

وی افزود:نتیجه قهر سیاسی را   نتایج انتخابات شورا در دو سال پیش و برخی دیگر از اتفاقات سیاسی برای اصلاح طلبان است.

خرازی صندوق رای را مقدس ترین اقدام برای رسیدن به آرمانها و آرزوهادا نست وادامه داد: باید از این فرصت ها به خوبی بهره گرفت و از حداقل ها شروع کرد. دوران انقباض پایان یافته اما اگر در مطالبات خودمان بخواهیم تندروی کنیم دچار اشتباه خواهیم شد زیرا تامین آرمانهای اصلاح طلبانه و ملی گام به گام ممکن است.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه هیچ گونه اقدام تحریک آمیز و تندروی نباید انجام شود، گفت: اگر اعتقاد به اعتماد سازی داریم مهمترین عنصر سیاست گذاری، اعتمادسازی است.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به اینکه احترام فراوان برای تمام اعضای شورای نگهبان قائل هستیم، گفت: از شورای نگهبان خواهش می کنم که همانگونه که ملت و رهبری به آنها اعتماد کرده اند شما هم به مردم و جوانان و گروههای مختلف سیاسی اعتماد کنید زیرا این حرکت یک فرصت بزرگی برای کشور است.

وی تاکید کرد: اسلام هیچ کس رنگین تر از دیگری نیست و من در دیداری که به مناسبت ماه ربیع با رهبری داشتیم فرمودند جوانان اصلاح طلب و اصولگرا برای من تفاوتی ندارند بنابراین همه باید حضوری پرشور در انتخابات داشته باشیم به خصوص در این میان نقش نخبگان جامعه بسیار تاثیرگذار است.

شناسه خبر :505 
391 کلیک ها  چهارشنبه, 25 آذر 1394 ساعت 02:47
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا