سخنگوی وزارت کشور:

تاکنون نظرات شورای نگهبان را تامین کرده‌ایم/ حادثه دزفول در سطح استان پیگیری می‌شود

حسینعلی امیری

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    سخنگوی وزارت کشور گفت: هم‌فکری و تعامل خوبی با اعضای شورای نگهبان داریم و تاکنون نظرات شورای نگهبان را برای انجام اقدامات نظارتی تامین کرده‌ایم.

حسینعلی امیری  اظهار داشت: در جلسه ستاد انتخابات که دو روز قبل برگزار شد بحث بر این شد که اخذ رای در این دوره از انتخابات تنها با شناسنامه و کارت ملی انجام می‌شود و دیگر اسناد برای رای دادن معتبر نخواهد بود. برای همین هم مقرر شد سازمان ثبت احوال تسهیلات لازم برای تعویض شناسنامه و صدور کارت ملی شهروندان را در اختیار آنها قرار دهد.

وی افزود: در این جلسه همچنین آقای رحمانی‌فضلی بر ضرورت برقراری تعامل و همکاری دست‌اندرکاران انتخابات با هیات‌های اجرایی و نظارتی و همچنین رسانه‌ها و صداوسیما تاکید کرد.

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به موضوع تبلیغات انتخاباتی یادآور شد: در این خصوص مقرر شد اقدامات لازم جهت جلوگیری از ایجاد تفرقه و شکاف‌های اجتماعی انجام شود. همچنین در این جلسه بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان، دانشگاهیان، کنشگران سیاسی و به‌طور کلی گروه‌های مرجع تاکید شد.

امیری در مورد جلسات وزارت کشور با شورای نگهبان برای بررسی صندوق الکترونیک عنوان کرد: ما هم‌فکری و تعامل خوبی با اعضای شورای نگهبان داریم و تاکنون موفق شده‌ایم نظرات شورای نگهبان را برای انجام اقدامات نظارتی تامین کنیم.

وی در خصوص اظهارات سخنگوی شورای نگهبان در مورد زمانی که برای رای دادن هر نفر پای صندوق الکترونیک صرف می‌شود٬ گفت: قطعا کارشناس هر دو نهاد در این خصوص اقدامات لازم را انجام خواهند داد و امیدواریم این مشکلات رفع و رجوع شود.

امیری همچنین در پایان درمورد آخرین وضعیت پیگیری حادثه دزفول گفت: این حادثه در سطح استان در حال پیگیری است.

شناسه خبر :331 
420 کلیک ها  دوشنبه, 27 مهر 1394 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا