مذاکره ایران برای خرید جنگنده‌های جدید

خورشید آنلاین
  • لید خبر: جانشین فرمانده کل ارتش اظهار کرد: یکی از برنامه های دستور کار ارتش ارتقای ظرفیت‌های نیروی هوایی است؛ در همین زمینه صحبت‌هایی شده هواپیماهای جدید خریداری شوند.

جانشین فرمانده کل ارتش اظهار کرد: یکی از برنامه های دستور کار ارتش ارتقای ظرفیت‌های نیروی هوایی است؛ در همین زمینه صحبت‌هایی شده هواپیماهای جدید خریداری شوند.

امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش صبح امروز چهارشنبه در حاشیه مراسم معارفه خود در جمع خبرنگاران درباره افزایش توان دفاعی به خصوص توان نیروی هوایی ارتش تصریح کرد:‌ متناسب با تهدیدات ظرفیت های مناسبی ایجاد شده و تهدیدها توسط کارشناسان ارتش ارزیابی می‌شود و متناسب با آن نیز، سلاح‌های لازم تولید شده و می‌شوند.

جانشین فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه یکی از برنامه های دستور کار ارتش ارتقای ظرفیت‌های نیروی هوایی است، گفت: صحبت‌هایی شده هواپیماهای جدید خریداری شوند، ضمن اینکه هواپیماهای  کنونی نیز اورهال شده و آماده هستند در هر نقطه جغرافیایی حاضر شوند و قدرت اسلام را به جهانیان نشان دهند.

پوردستان همچنین به نبرد موصب اشاره و با بیان اینکه «در پی شکست‌های پی در پی داعش و واگذاری سنگرهایشان، بزودی شاهد فتح موصل توسط نیروهای عراقی خواهیم بود»، تصریح کرد: در سوریه نیز به دلیل مشکلات داخلی، نیروهای داعش و تکفیری‌ها در سوریه ضعیف شدند و بزودی مشکل سوریه هم حل خواهد شد.

شناسه خبر :2782 
716 کلیک ها  چهارشنبه, 03 آذر 1395 ساعت 11:16
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا