بیل کلینتون متهم به آزارجنسی شد

خورشید آنلاین
  • لید خبر: یک خبرنگار سابق تلویزیونی، بیل کلینتون را به سه بار آزار جنسی خود در سال 1980 متهم کرد. رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در آن زمان فرماندار آرکانزاس بود.

یک خبرنگار سابق تلویزیونی، بیل کلینتون را به سه بار آزار جنسی خود در سال 1980 متهم کرد. رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در آن زمان فرماندار آرکانزاس بود.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد؛ لسلی ویلوی، خبرنگار سابق شبکه تلویزیونی محلی کی‌ال‌ام‌ان-تی‌وی (KLMN-TV) است و ادعاهای خود را با انتشار ویدیو کلیپی در وب سایت طرفدار دونالد ترامپ (Breitbart.com) منتشر کرد.
 
ادعاهای او چند ساعت پیش از آخرین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا منتشر شد و قطعا هدفش برهم زدن تمرکز هیلاری کلینتون، همسر بیل کلینتون و رقیب ترامپ بوده است.


این خبرنگار گفته است که در دورانی که بیل کلینتون فرماندار ایالت آرکانزاس بوده است، حدود 20 بار در ملاءعام با او مصاحبه کرده است. او گفته که بیل کلینتون در بازدیدهایی که از شبکه تلویزیونی آنها داشته، او را سه مرتبه در اتاق تدوین مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

او گفت که زمانی که رسوایی جنسی بیل کلینتون علیه مونیکا لوینسکی در کاخ سفید در سال 1998 فاش شد، قصد داشت که شکایت کند اما به خاطر حفاظت از کودکانش این کار را نکرده است. کمپین کلینتون این اتهام‌ها را رد کرده است.

شناسه خبر :2482 
347 کلیک ها  پنج شنبه, 29 مهر 1395 ساعت 10:40
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا