برنامه ریزی عارف و اصلاح طلبان برای شوراها

عارف

خورشید آنلاین
  • لید خبر: رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه برای انتخابات شوراها نیز اصلاح طلبان برنامه‌ریزی خواهند داشت تا منسجم و یکپارچه کار کنند گفت: گزارش عملکرد سه ماه فراکسیون امید نیز آماده شده است.
رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه برای انتخابات شوراها نیز اصلاح طلبان برنامه‌ریزی خواهند داشت تا منسجم و یکپارچه کار کنند گفت: گزارش عملکرد سه ماه فراکسیون امید نیز آماده شده است.
 
به گزارش خورشید آنلاین، محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران درباره گزارش عملکرد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و همچنین گزارش عملکرد سه ماه فراکسیون امید گفت: گزارش شورای عالی آماده است که این گزارش بر اساس آسیب شناسی فعالیت‌ها و عملکرد شورا و با توجه ترکیب جدید شورای عالی و براساس نقدی که وجود داشت تهیه شده است.
 
رئیس فراکسیون امید مجلس نیز همچنین اظهار کرد: گزارش عملکرد سه ماهه فراکسیون امید نیز آماده شده و ان شاالله بعد از مروری که داشته باشیم در اختیار رسانه‌ها قرار می دهیم.
 
عارف درباره ورود اصلاح طلبان به انتخابات شوراها نیز به ایسنا گفت: قطعا برنامه ریزی خواهیم داشت. اعضا و گروه‌ها تا به حال کارهایی را انجام داده‌اند و امیدواریم که به صورت منسجم و یکپارچه و جدی برای شوراها کار کنیم.
 
وی افزود: البته انتظار است که اصولگرایان نیز در این زمینه کار کنند تا بتوانیم انتخاباتی پر شور و رقابتی داشته باشیم.
 
نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سوال دیگری درباره اختلاف میان شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان و شورای هماهنگی گفت: چند تا از احزاب در شورای هماهنگی نقطه نظراتی داشتند که بخشی از آنها لحاظ شده و در مواردی دیگر نیز بررسی  و لحاظ می شود.
شناسه خبر :2336 
196 کلیک ها  چهارشنبه, 14 مهر 1395 ساعت 15:08
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا