نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:

مسئولان با شفافیت با مردم سخن بگویند/برنامه های آموزش و پرورش را در مجلس با محوریت بازنشستگان دنبال خواهیم کرد

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و شرایط دشوار دولت، گفت: در این شرایط طبیعی است که پاسخ به مطالبات مردم از جمله انتظارات فرهنگیان، با مشکلاتی همراه باشد.

به گزارش خورشید آنلاین، مسعود رضایی در مجمع عمومی انجمن اسلامی معلمان استان فارس، حاکمیت قانون را غایت توزیع قدرت و عدم انباشتگی آن دانست و اظهار داشت: فساد امروز نتیجه انباشت قدرتی است که هر روز به نوعی در جامعه نمایان می شود.

وی تاکید کرد: امروز چه وزرا، چه نمایندگان و چه دیگرمسئولان باید با شفافیت با مردم سخن بگویند و آنها را در جریان واقعیت مسائل قرار دهند.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم با تاکید بر اینکه امروز خطر درونی در قالب فساد اقتصادی است که امنیت کشور را با خطر رو به رو کرده و نه داعش و اسرائیل، تصریح کرد: دولت بدون تعارف با زحمت منابع مالی بخش های مختلف از جمله صندوق بازنشستگی را تامین می کند.

وی افزود: به اذغان وزیر اقتصاد و دارایی نیز که صراحتاً میزان بدهی دولت را اعلام کرده است، در این شرایط طبیعی است که پاسخ به مطالبات از جمله انتظارات فرهنگیان با مشکلاتی همراه باشد.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود به لابی‌گری‌های برنامه‌ریزی شده در مجلس قبل از ورود نمایندگان اشاره و تصریح کرد: متاسفانه امروز نوعی بی اعتمادی ایجاد شده و رابطه مردم با حاکمیت کم رنگ شده است.

وی اضافه کرد: بدون تعارف تا حزب سامان دهی شده تشکیل ندهیم و هزینه نکنیم کار چندانی نمی توان از پیش برد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در پایان به فرهنگیان حاضر در جلسه اطمینان داد که تک تک برنامه های آموزش و پرورش را در مجلس با محوریت بازنشستگان دنبال خواهد کرد.

شناسه خبر :1543 
404 کلیک ها  چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 20:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا