معاون اول رئیس‌جمهور وارد شیراز شد؛

وزرای نیرو، کشاورزی، نفت، راه و شهرسازی و معاون سازمان برنامه و بودجه همراهان اسحاق جهانگیری

خورشید آنلاین

معاون اول رئیس‌جمهور و تعدادی از وزرا صبح امروز وارد شیراز شدند.

به گزارش خورشید آنلاین،اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور و هیئت همراه دقایقی پیش وارد فرودگاه بین‌المللی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز شد.

وزرای نیرو، کشاورزی، نفت، راه و شهرسازی و معاون سازمان برنامه و بودجه اسحاق جهانگیری را در این سفر همراهی می‌کنند.

افتتاح طرح توسعه پتروشیمی مرودشت، افتتاح کارخانه کیمیادانه در شهرستان سروستان و افتتاح 4 هزار و 371 واحد مسکن مهر در لپویی شیراز عناوین تعدادی از برنامه‌های حضور معاون اول رئیس‌جمهور و هیئت همراه در سفر یک روزه به استان فارس است.

معاون اول رئیس‌جمهور همچنین در شورای اداری استان فارس شرکت می‌کند و در پایان سفر خود به استان فارس در نشست مطبوعاتی به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ می‌دهد.

به گفته سیّد محمدعلی افشانی، استاندار فارس، همزمان با سفر جهانگیری شاهد چندین پروژه با مجموع اعتبار ریالی 10 هزار میلیارد ریال و اعتبار ارزی 550 میلیون یورو به بهره‌برداری می‌رسد و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها 700 فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود.

استاندار فارس، یکی دیگر از اهداف انجام این سفر را بررسی اقتصاد مقاومتی، بحران آب و خشکسالی در استان عنوان کرد و افزود: در این سفر جلسات ویژه‌ای در این زمینه تشکیل و همچنین پروژه‌هایی نیز در زمینه کشاورزی، راه و حمل و نقل و همچنین طرح توسعه پتروشیمی مرودشت به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: امید است این سفر مایه خیر و برکت برای استان شود و تصمیماتی که در این سفر گرفته می‌شود در سال‌های پیش رو تاثیر خوبی در توسعه استان داشته باشد و سبب کاهش مشکلات ناشی از خشکسالی و کم‌آبی و همچنین بهبود وضعیت حمل و نقل و کسب و کار در فارس شود.

شناسه خبر :1515 
433 کلیک ها  یکشنبه, 27 تیر 1395 ساعت 16:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا