رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس:

نمایندگانی که از سوی مردم انتخاب شدند وضعیت معیشتی مردم را درک کنند/اجماع اصلاح طلبان در فارس شاه کلید رسیدن به لیست امید بود

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس گفت: نمایندگانی که از سوی مردم و اصلاح طلبان انتخاب شدند باید بدانند دلایل انتخابشان چه چیزی بوده،وضعیت معیشتی مردم را درک کنند و تمام تدابیرشان را برای حل مشکلات آنها انجام دهند.

به گزارش خبرنگار خورشید آنلاین از شیراز بهمن حاجات نیا، پنجشنبه 10 تیر در ضیافت افطاراحزاب اصلاح طلب استان فارس ضمن تقدیر ازتلاش شورای اصلاح طلبان در شهرستانها و شیراز و با اشاره به  حضور  پرشور مردم در انتخابات اخیر اظهار داشت: مردم  با حضور خود در انتخابات پیام معنا داری داشتند، آنها نشان دادند که در اعتمادشان اختلال ایجاد شده، نارضایتی از وضعیت مجلس هشتم و نهم باعث حضور پرشور مردم پای صندوق های رای شد.

وی با بیان اینکه  مجلسی که باید اصلاح امور را در دستور کار خود قرار دهد مجلسی که بایستی راس نظارت قوه مجریه باشد خودش ریشه فساد قوه مجریه شد، افزود:  مردم فهمیدند که کل مشکلات آنها از مسیر مجلس گذشته و مجلس تمام انرژی خود را صرف مسایل سیاسی و مقابله با گروه مقابل کرده است.

اواضافه کرد: مجلسی که باید قانون گذاری و به بهبود وضعیت معیشتی جامعه رسیدگی میکرد به جای کنترل وضعیت قوه مجریه در نابسامان ترین شرایط این قوه ، پرونده های قضایی را در مجلس مورد بررسی قرار میداد. در حالی که بایستی به وضع نامساعد دولت رسیدگی میکرد،اما شاهدیم که دچار انحرافات بسیاری شدند که بی سابقه بود.

رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس تصریح کرد: مردم تمام این مسایل را رصد کردند و دیدند بنابراین تمام این شرایط به وجود آمده باعث حضور پررنگ آنها در انتخابات اسفندماه و اردیبهشت ماه شد.

وی با اشاره به یکی از بزرگترین اتفاقات در زمان انتخابات که اجماع اصلاح طلبان بود،گفت: مردم دیدند که گروهای اصلاح طلب با شعارهای متعدد با نگاه های سیاسی متعدد به اشتراک و اجماع رسیدند که این اتفاق در استان فارس قابل ملاحظه و شاه کلید ما برای رسیدن به لیست امید بود و این پیروزی در موقعیتی به دست آمد که  شرایط و ابزار به نفع و دراختیار رقیب بود.

حاجات نیا با تاکید براینکه نمایندگان نباید پیام حضور مردم را نادیده بگیرند بیان کرد: نمایندگانی که از سوی مردم و اصلاح طلبان انتخاب شدند باید بدانند دلایل انتخابشان چه چیزی بوده،وضعیت معیشتی مردم را درک کنند و تمام تدابیرشان را برای حل مشکلات آنها انجام دهند.

وی ادامه داد: از قوه مجریه خواهش داریم تا شرایطمان را بعد از این پیروزی باز هم به عنوان نمایندگان دولت فراهم کنند و تمهیدات لازم را برای ورود به اتخابات آینده که از مهم ترین انتخابات است را فراهم کند.

شناسه خبر :1315 
592 کلیک ها  پنج شنبه, 10 تیر 1395 ساعت 20:39
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا