بیانیه حزب اسلامی کار استان فارس به مناسبت روز جهانی قدس؛

ابتکار تاریخی امام خمینی (ره) حبل المتین حمایت از قدس شریف است

خورشید آنلاین

حزب اسلامی کار استان فارس با صدور بیانیه ای بر اهتمام ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد. در این بیانیه آمده است :

تاریخ جهان در سه دهه اخیر به خوبی متوجه شد که قدس شریف تنها یک واژه و یا مکان عادی نیست. قدس روزگاری در نگاه برخی تئوریسین های سیاسی تنها یک مسجد عادی به حساب می آمد اما امروز نگاه جهانیان به آن دوخته شده است و ملت های مسلمان در کشورهای مختلف روزی که به نام اولین قبله گاه مسلمین از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نام نهاده شده را به عنوان محوری از اتحاد و همدلی در نظر گرفته اند. بی شک ابتکار امام خمینی (ره) در نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همان حبل المتینی است که در روزگار کنونی و در کنار اشتباهات و گمراهی های برخی حاکمان فاسق و فاسد دولت های به ظاهر اسلامی توانسته است امت مسلمان جهان را در کنار یکدیگر حفظ کند و برادری و برابری آنها را به حد اعلا برساند.

روز جهانی قدس عرصه‌ای برای نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی است و این روز  منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط عالم می شود.

امت اسلامی ثمره دلنشین انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه‌های جهانی با تمام وجود احساس می‌کنند و باعث غرور و سرفرازی ماست که میراث‌دار انقلابی هستیم که  مایه الهام تمامی ملت‌های آزاده جهان است؛ انقلابی که با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همچنان از شادابی و طراوت برخوردار است.

اعضای حزب اسلامی کار استان فارس شرکت در راهپیمایی روز قدس و بزرگ داشت آن را وظیفه شرعی می دانند و معتقدند این حضور یک نمونه از مبارزه فرهنگی با دشمن غاصب به شمار می آید و در آستانه روز جهانی قدس همچون گذشته جنایت اشغالگران و حامیان غربی- عربی آنان را محکوم کرده و  ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) همگام با ملت شریف و روزه دار ایران اسلامی به ویژه مردم متدین استان فارس  در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس شرکت کرده و تنفر و انزجار خود را از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی به گوش جهانیان می رساند.

بهمن حاجات نیا – دبیر حزب اسلامی کار استان فارس

شناسه خبر :1314 
200 کلیک ها  پنج شنبه, 10 تیر 1395 ساعت 08:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا