دعوت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس از مردم استان برای حضور در راهپیمایی روز قدس

خورشید آنلاین

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس با صدور بیانیه ای از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. در این بیانیه امده است:

ابتکار هوشمندانه‌ی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌نام قدس شریف، در تمام سال‌های گذشته توانسته نقشی برجسته را در ایجاد وحدت و اتحاد مسلمانان جهان برای مسئله مقاومت فلسطین مظلوم در مقابل یک رژیم جنایت‌کار ایفا کند.

اما در شرایطی که حضور جنایت‌کارانی دیگر از جنس همان صهیونست‌های غاصب، منطقه خاورمیانه و سایر نقاط جهان را مملو از بوی خشم و خون کرده است، یقیناً روز قدس امسال  رنگ و رویی دیگر خواهد داشت ؛ روزی که هم نشان از وحدت و اتحاد مسلمانان دارد و هم نفرت و انزجار از ظلم و ستم.

بی‌شک هیچ انسانی اعم از مسلمان و غیرمسلمان، تاب و تحمل له‌شدن اولیه‌ترین اصول انسانی تا مرز کشتار وحشیانه‌ی کودکان، زنان و مردان بی‏گناه از سوی هیچ رژیم و حکومت ظالمی را ندارد و حال که یکی از بزرگ‌ترین نمونه‌های جنایت از ده‌ها سال پیش در سرزمین اشغالی فلسطین علیه مردم مظلوم این کشور صورت می‌گیرد، وظیفه انسانی و دینی تمام مردم جهان به‌ویژه مسلمانان است که برای توقف آن از هیچ اقدامی دریغ نکنند.

شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب استان فارس، حمایت از ملت مظلوم فلسطین را نه‌تنها تلاشی علیه اهداف شوم رژیم غاصب صهیونیستی بلکه در تقابل با هرگونه ظلم و ستم از سوی تمام زورگویان جهان می‌داند؛ بر این اساس ضمن گرامیداشت این روز عزیز، از آحاد ملت  به‌ویژه مردم فهیم سراسر استان فارس دعوت مي‌كنیم تا با حضورگسترده و باشکوه در مراسم راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به رسالت انساني و اسلامي خود نیز جامه‌ی عمل بپوشانیم.

به امید روزی که جهان از ظلم و ستم، تجاوز و زورگویی، جرم و جنایت و ترور و خون‌ریزی، عاری شود.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس

شناسه خبر :1312 
190 کلیک ها  پنج شنبه, 10 تیر 1395 ساعت 08:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا