چگونه تشخیص دهیم که اکانت اسنپ چت ما توسط یک نفر دنبال می شود؟

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    اسنپ چت اپلیکیشن محبوب این روزهاست که روز به روز به تعداد کاربرانش اضافه می شود. اما با این حال کار کردن با این اپلیکیشن فقط به ساختن عکس ها و ویدیوها با فیلترهای جالب و خنده دار محدود نمی شود و بسیاری از امکانات دیگر هم در آن وجود دارد؛ از جمله امکان ارسال پیام متنی، صوتی و ویدیویی برای دوستان.

اگر شما می خواهید مطمئن شوید که شخص مورد نظرتان شما را هنوز دنبال می کند یا خیر، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام کاربری او را در لیست دوستان خود جستجو کنید. سپس روی نام او ضربه بزنید و انگشتتان را نگه دارید تا اسنپ کد (زیر تصویر روح زرد رنگ) او نمایش داده شود.

اما اگر آن شخص هنوز شما را فالو می کند، امتیاز اسنپ او(عدد زیر اسنپ کد) باید دیده شود. امتیاز اسنپ نمایشگر تعداد کل اسنپ های ارسالی و دریافتی کاربران اسنپ چت است.

بنابراین؛ اگر شما قادر به مشاهده اسنپ اسکور یا امتیاز اسنپ شخص مورد نظرتان در زیر اسنپ کد او نیستید، بدانید که دیگر توسط او دنبال نمی شوید. شاید هم از اول هیچ وقت توسط آن شخص دنبال نشده بودید، اما به هر حال با این روش می توانید به راحتی تشخیص دهید که آیا اکانت شما توسط دوستتان فالو می شود یا خیر.

شناسه خبر :1371 
386 کلیک ها  پنج شنبه, 17 تیر 1395 ساعت 08:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا