بازداشت مدیرعامل سابق صندوق ذخیره فرهنگیان

شهاب‌الدین غندالی

خورشید آنلاین
  • لید خبر: با پیگیری چندین ماهه دولت و وزارت اطلاعات، مدیرعامل سابق صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شد.

به گزارش خورشید آنلاین با پیگیری چندین ماهه دولت و وزارت اطلاعات، مدیرعامل سابق صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شد.

شهاب‌الدین غندالی، مدیرعامل سابق صندوق ذخیره فرهنگیان، امروز(چهارشنبه، 28 مهر)  پس از احضار توسط شعبه اول بازپرسی دادسرای پولی بانکی (ناحیه ۳۶) پس از تفهیم اتهام در خصوص پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

پیش از این همسر و فرزند همسرش و قائم‌مقام سابق بانک سرمایه که نیمی از سهام آن متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری فرهنگیان است، بازداشت شده بودند.

مدیرعامل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان آمد


با حکم وزیر آموزش وپرورش، «علیرضا ناصری» به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن کامل حکم وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علیرضا ناصری

در میان عوامل مؤثر در ارتقای کیفیت نظام آموزش و پرورش کشور، نیروی انسانی و تقویت انگیزه‌های لازم برای بکارگیری دانش‌ها و مهارت‌های کارکنان در راستای تحقق اهداف سازمانی اهمیتی مضاعف را داراست و نقش صندوق ذخیره فرهنگیان که با هدف سرمایه‌گذاری ذخایر اقتصادی فرهنگیان معزز تشکیل شده است، در تقویت این انگیزه بی‌بدیل است.

بدین‌وسیله و با توجه به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جناب‌عالی در بازار سرمایه و بنگاه‌های اقتصادی و با توجه به پیشنهاد مورخ 26/7/1395 هیأت مدیره محترم صندوق، جناب‌عالی را به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب می‌نمایم.

شفاف‌سازی رویدادهای مالی و اطلاع‌رسانی کامل از عملکرد صندوق به فرهنگیان عزیز، رعایت دقیق قوانین و مقررات به‌ویژه قانون تجارت و تلاش برای کاهش هزینه‌های اداری و چابک‌سازی سازمانی مورد تاکید می‌باشد.

توفیق روزافزون جناب‌عالی در انجام وظایف مندرج در اساسنامه صندوق با همراهی و همکاری سایر اعضای محترم هیأت مدیره و همکاران عزیز صندوق ذخیره را از خدوند منان مسئلت دارد.

شناسه خبر :2475 
375 کلیک ها  پنج شنبه, 29 مهر 1395 ساعت 05:23
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا