رییس اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خبر داد

احتمال باران اسیدی شیراز

مهدی رنجبررییس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

خورشید آنلاین

رییس اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس 16 گفت: چهارشنبه این هفته تالار حافظ میزبان شمس لنگرودی و بهتاش صناعی همراه با احتمال باران اسیدی خواهند بود.

به گزارش خورشید آنلاین مهدی رنجبر گفت:در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های سینمایی در گروه هنر و تجربه شیراز این چهارشنبه شمس لنگرودی بازیگر فیلم احتمال باران اسیدی به همراه کارگردان این فیلم بهتاش صناعی به شیراز خواهند آمد تا پس از اکران یک نوبت این فیلم در ساعت 16نقد و بررسی و تحلیل این فیلم در ساعت 18انجام گیرد.

وی افزود :مخاطبین با توجه به اکران یک نوبته این فیلم در روز نقد وبررسی می توانند در روز سه شنبه این فیلم را در سالن سینمایی هنر و تجربه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تماشا کنند.

رنجبر در ادامه افزود این چهارمین جلسه نقد و بررسی سینمایی هنر و تجربه در شیراز از زمان افتتاح بوده است که به ترتیب فیلم های خواب تلخ به کارگردانی محسن امیر یوسفی,پرویز به کارگردانی مجید برزگر,ماهی و گربه به کارگردانی شهرام مکری بوده است واین هفته احتمال باران اسیدی به کارگردانی بهتاش صناعی ها خواهد بود.

رنجبر همچنین افزود:به منظور ورود هنرمندان استان فارس به حوزه سینمای هنر و تجربه  ، در هر جلسه نقد و بررسی یک کارشناس منتقد  از شیراز در جلسه نقد و بررسی باحضور کارگردان فیلم حضور داشته است که تا کنون امیر عفاف و در جلسه روز چهارشنبه 16 آذر دکتر یوسف آفرینی این جلسه را همراهی خواهند کرد.

رنجبر افزود سینمای هنر و تجربه شیراز از 22آذرماه که افتتاح شده است هرروز با اکران  سه سانس  فیلم های متفاوت از ساعت های 16 ، 18 ، 20  در سالن مهر اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس میزبان مخاطبین خود بوده است.

وی همچنین افزود:به زودی از ساخته های فیلم سازان شیرازی که در نوبت اکران فیلم های هنر و تجربه است در سینماهای هنر و تجربه کشور اکران خواهد شد.

رییس اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در ادامه افزود: احتمال باران اسیدی به کارگردانی بهتاش صناعی ها داستان منوچهر مرد شصت ساله ای که بازنشسته اداره دخانیات است ولی از سر بیکاری همچنان هرروز به اداره می رود.مادرش تا زنده بود آرزو داشت ازدواجشرا ببیند در حالیکه منوچهر حتی دوستی هم در زندگی نداشته,به جز خسرو......

رنجبر افزوددر بخش دیگری از سخنانش افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه استان را 15 دی ماه اعلام کرد و افزود:هنرمندان فیلم ساز استان نهایتا آثار خود را تا ساعت 14 سه شنبه 15دی ماه به دبیرخانه این جشنواره،واقع در اداره امور سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تحویل دهند.

شناسه خبر :543 
1052 کلیک ها  دوشنبه, 14 دی 1394 ساعت 07:49
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا