آیا براد پیت از سوی اف بی آی در حال تعقیب است؟

خورشید آنلاین
  • لید خبر: ماجرای جدایی براد پیت و آنجلینا جولی بازهم خبر ساز شده است.

 خبر جدایی آنجلینا جولی و براد پیت هر روز ابعاد تازه تری به خود می گیرد. پس از انتشار خبر دادخواست طلاق آنجلینا جولی از براد پیت، بسیاری از رسانه های شایعه وجود نفر سومی را در زندگی این زوج مشهور منعکس کردند. اما پس از اینکه ماریون کوتیار، هنرپیشه مشهور فرانسوی در این رابطه صحبت کرد و در ایسنتاگرامش این شایعه را بی پایه و اساس خواند، خبر جدیدی رسانه ها را به خود مشغول کرده است.

خبر مهمی که حدود بیست و چهار ساعت است در رسانه ها و فضای مجازی می‌چرخد این است که آنجلینا جولی به دلیل رفتار بد براد پیت با فرزندانش، و خشم فیزیکی و لسانی با آنها، درخواست طلاق داده است. برخی رسانه ها مانند تی ام زی اعلام کرده اند، آنجلینا جولی به خاطر رفتار خشن براد پیت در سفرشان با جت شخصی شان در چهاردهم سپتامبر با مدوکس، پسر پانزده ساله شان، درخواست طلاق داده است. برخی از رسانه ها گفتند اند براد پیت به خاطر سو استفاده و بدرفتاری با کودکان تحت تعقیب پلیس لس آنجلس و اف بی آی قرار دارد.

اما ساعاتی پیش، سخنگوی پلیس لس آنجلس، داشتن هرگونه پرونده علیه براد پیت را تکذیب کرد و گفت هیچ شکایت و پرونده ای به دلیل بدرفتاری با کودکان، علیه براد پیت وجود ندارد. با این حال در تازه ترین اخبار، سی ان ان اعلام کرده است، براد پیت برای مبارزه با این شایعات وکلای خبره ای استخدام کرده  تا بتواند هرچه زودتر ثابت کند چنین تهمتی بی اساس است.

جالب است این خبر بدرفتاری براد پیت با فرزندانش، درست بعد از اینکه موج خبری شایعه با ماریون کوتیار، فروکش کرد، منتشر شد. شاید آنجلینا جولی و تیم مشاورانش، قصد دارند به هر طریق شده، اتهاماتی را مواجه براد پیت کنند.

شناسه خبر :2185 
232 کلیک ها  شنبه, 03 مهر 1395 ساعت 07:04
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا