مسافران ایرانی تا اطلاع ثانوی به ترکیه نمی‌روند

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی اعلام کرد با توجه به دستورهای ارائه شده از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در قالب جلسه‌ی امروز، تصمیم بر آن شد تا اطلاع ثانوی مسافران و گردشگران ایرانی به کشور ترکیه سفر نکنند.

کوروش فتاحی تصریح کرد: به دنبال اتفاقات شب گذشته کشور ترکیه امروز مسئولان هوایی کشور طی جلسه‌ای وضعیت ادامه پرواز های ایران به مقصد ترکیه را بررسی کردند.

به گفته وی در این جلسه با توجه به دستور العمل اخیر سازمان گردشگری مبنی بر جلوگیری از اعزام مسافران جدید ایرانی تصمیم بر آن شد که تا اطلاع بعدی پروازی از سمت ایران با مسافران جدید به مقصد ترکیه انجام نشود.

معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی درباره آخرین وضعیت مسافران ایرانی که در ترکیه مانده‌اند نیز گفت: همانطور که از صبح امروز برنامه ریزی  ها برای بازگرداندن این مسافران آغاز شده از این پس نیز هواپیماهای خالی از سرنشین به مقصد ترکیه حرکت خواهند کرد تا مسافران باقی مانده را به ایران باز گردانند.

فتاحی خاطر نشان کرد: این روند تا بازگشت تمام مسافران ایرانی ادامه خواهد داشت و هرگونه تصمیمی در باره آینده سفر ها در جلسات آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شناسه خبر :1491 
274 کلیک ها  شنبه, 26 تیر 1395 ساعت 06:06
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا